098 7 242 626

пн - пт 9:00 - 18:00

сб - нд вихідний

Статті

Опалення за допомогою рекуператора Blauberg Vento Expert Plus

Опалення за допомогою рекуператора Blauberg Vento Expert Plus

Як заощадити на опаленні за допомогою рекуператора Blauberg Vento Expert Plus?

19 сентября
Вентиляція кафе та ресторанів

Вентиляція кафе та ресторанів

Середньостатистичний мешканець міста неминуче відвідує ресторани, кафе, бари, фаст-фуди. Ресторанний ринок України зараз пропонує всілякі можливі формати закладів, де можна смачно поїсти, провести вільний час, організувати ділову вечер.

Гарне враження про відвідування закладу, бажання відвідати заклад ще раз, розповісти про ресторан знайомим і друзям з'являється тоді, коли відвідувач задоволений не тільки кухнею і обслуговуванням, а й якістю повітря в такому закладі.

27 ноября
Основні типи вентиляції

Основні типи вентиляції

Припливна вентиляція, витяжна…Для необізнаній в технічних тонкощах людини ці поняття трохи туманні. Проведемо невеликий «лікнеп» про типах вентиляції.

12 сентября
Вентиляція квартири. Як це працює.

Вентиляція квартири. Як це працює.

Вентиляція квартири є дуже важливим фактором життя міського жителя. Проте багато хто тільки зараз почав про це замислюватися. Міський житель проводить в місті, 90% свого життя. Проводить багато часу в закритих приміщеннях і дихає свіжим повітрям лише в проміжках між маршрутами квартира-робота-магазин-квартира. При нестачі кисню в першу чергу страждають серцево-судинна і центральна нервова системи.

У цій статті наведемо Вам приклади основних варіантів вентиляції квартири.

23 октября
Вентиляція будинку. Якою вона має бути?

Вентиляція будинку. Якою вона має бути?

У наш час ми ставимо в своїх будинках пластикові вікна з хорошою звукоізоляцією і герметичністю. Сучасні будівельні матеріали, хай і в незначних кількостях, але все-таки виділяють шкідливі речовини, якими нам мимоволі доводиться дихати.
Якщо
Ви вирішили спланувати вентиляцію будинку, але не можете зрозуміти, що саме вам треба і як вона повинна працювати – Вам допоможуть наші поради.

08 ноября