098 7 242 626

пн - пт 9:00 - 18:00

сб - нд вихідний

Компанія "Вентс" відома і за межами України

22.06.2018
Компанія "Вентс" відома і за межами України

13–16 березня в Мілані відбулася 41 спеціалізована виставка Mostra Convegno Expocomfort 2018. Понад 2400 компаній із 55 країн презентували свої розробки у сфері вентиляції та кондиціювання, сантехніки і гідросистем, опалення, відновлюваних джерел енергії, а також інтелектуальних технологій.

ПРАТ «Вентиляційні системи» регулярно бере активну участь у MCE, що дозволяє їй значно наблизитися до потенційних клієнтів у Європі та за її межами.

Як член Blauberg Group традиційно Компанія «Вентс» взяла участь у виставці і цього разу. На своєму стенді вона продемонструвала нові розробки і вже добре зарекомендовану продукцію.

Були продемонстровані новинки побутової, промислової та комерційної вентиляції (стильні ТвінФреш, промислові ТТ ПРО, ВК та ВКМ).

Пріоритетом для «Вентс» завжди були інтелектуальні та енергоощадні технології ,тому на стенді компанії можна було побачити низку інноваційних продуктів. Підвищений інтерес відвідувачів викликали децентралізовані припливно-витяжні установки Мікра, налаштування та функціонування яких проводяться за допомогою Wi-Fi. Такий спосіб керування досить зручний, адже дозволяє керувати установкою дистанційно з телефона або планшета

 Інтерес до Mostra Convegno Expocomfort з кожним роком зростає. У 2018 році на виставці побувало понад півтори тисячі відвідувачів-фахівців. І це не дивно, адже ця виставка є чудовою можливістю ознайомитись з новітніми розробками, обмінятися досвідом та знайти нових партнерів.