098 7 242 626

пн - пт 9:00 - 18:00

сб - нд вихідний

Китайські умільці розробили кишеньковий кондиціонер

09.08.2018
Китайські умільці розробили кишеньковий кондиціонер

Спекотне літо 2018 го року стимулювало розробників до створення пристроїв, що полегшують наші страждання від надмірного тепла.

У Китаї зуміли сконструювати пристрій, габаритами всього 16 x 16 x 17 см, який працює майже як справжній мобільний кондиціонер.

Варто сказати, що «кишеньковий» кондиціонер - все ж не зовсім кондіцінер в традиційному розумінні цього слова, а, скоріше, охолоджувач повітря. Новинка отримала назву Arctic air. «Кишеньковий» кондиціонер призначений для створення комфортного клімату в невеликих приміщеннях, перш за все, в житлових кімнатах. В якості холодоагенту в ньому виступає звичайна вода.

Пристрій Arctic air дуже простий. Охолоджене повітря за допомогою вентилятора подається через фільтр, в якому циркулює вода, що створює прохолодний вітерець. При цьому крихітка-кондиціонер не тільки охолоджує, але і зволожує та очищає повітря. Пристрій може живитися від USB-кабелю, що полегшує можливість його підключення до мережі.

Дивно, але всередині Arctic air вагою всього 800 г знайшлося місце ще й для світлодіодного світильника! Рівень шуму «кишенькового» кондиціонера ледве сягає 68 дБ, а ємності резервуара для води вистачає приблизно для 6-8 годин роботи пристрою. Як вважають автори новинки, цього цілком вистачить, щоб з комфортом пережити спекотну ніч.